Bohyně světla aneb tvořivá síla ženyRadka Hostková 51 let Žatec
Již od mládí jsem snila o tom, že bych si chtěla namalovat obraz nebo alespoň obrázek,ale chyběla mi odvaha. Asi před dvěma roky jsem se svěřila mé milé kamarádce Helče a ta mi řekla tak to zkus a tak jsem to zkusila. Tím se mi splnil sen a maluji si obrázky pro radost.

Helena Kukrálová
Narodila se 12.9.1972 v Chomutově kde i žije. Svoji kreativitu začala nedávno více využívat i ve výtvarné oblasti. Výtvarné techniky, především malba oslovily její duši a začala se v této oblasti jako samouk více rozvíjet. O svých dílech říká, že jsou živá a mají duši.

Alena Gambošová 5.10.1963.
Žije v městě Chomutov. Kreativní umělkyně" samouk" ,která miluje tvorbu všeho druhu.Má ráda abstraktní svět a svým uměním dokáže ze starých a na prví pohled odepsaných věcí vytvořit vkusně laděný bytový doplněk. Svoji kreativitu vkládá např.i do malování obrazů.

Lenka Šroufková 53 let.
K malování jsem se dostala díky jedné mojí úžasné kamarádce |Martě, která mě přihlásila na kurz grafiky,no není to přímo malování. Sice jsem chtěla malovat přímo na plátno,ale tohle byla opravdu zajímavá zkušenost a dost se mi to zalíbilo.No a díky další mé další úžasné kamarádce Magdě jsem se dostala k Vám na výstavu.

Bohyně světla aneb tvořivá síla ženy